21 mei 2019

Vlaamse media & influencers: de hype voorbij?

09u00 - 12u30
Arteveldehogeschool - Campus Kantienberg
66 Voetweg
9000 Gent
Google Maps

Deelnemers

  1. Jeroen Naudts (Arteveldehogeschool)
  2. Jonathan Van de Velde (MediaNet Vlaanderen)
  3. Caspar van Rhijn (Mediahuis)
  4. Jeroen Vermeiren (Eleven Sports)
  5. Aaron Bogaerts (Eleven Sports)
  6. Lies Theuwissen (VRT)
  7. Martijn Bal (SBS)
  8. Bregt Vermeulen (Howest)
  9. Gregori Skatchkoff (Cumulus Media Belgium)
  10. Jempi Welkenhuyzen (Vice-President BFTP)
  11. Randy Van Asch (Telenet)
  12. Gert-Jan van Egdom (Jobmatch)
  13. Pascale Aerts (Thomas More)
  14. Mark Guldemont (Belga News Agency)
  15. Olivier Van Duüren (The Dualarity)
  16. Pieter Van de Velde (9.5 Ventures)
  17. Noémie Haverhals (Avail)
  18. Tommy Wittebols (Sony Music)
  19. Mark De Zutter (Proximus)
  20. Ivan Verbesselt (NAGRA-Kudelski)
  21. Kaat De Brandt (VRT NWS)
  22. Ran De Coninck (Eleven Sports)
  23. Arnaud Langeraert (Eleven Sports)
  24. Hanne Brasseur (VRT NWS)
  25. Sharon Debuyser (Medialaan De Persgroep)
  26. Luc Mertens (VRT)
  27. Jo Nachtergaele (Erasmus Hogeschool Brussel)
  28. Joel Verdikt (Roughcut)
  29. katrien willems (The Pool)
  30. Annelies Vaneechoutte (Arteveldehogeschool)
  31. Jani Parmentier (Schoenen Torfs)
  32. Tine Torfs (Schoenen Torfs)
  33. Ellen Huyghe (Proximus TV)
  34. Caroline Gonzalez (Proximus TV)
  35. Sophie Docx (Charlie magazine)
  36. Daniel Staes (VRT)
  37. Paul Breuls (fgst)
  38. Marie Louise vanthilt (fgst)
  39. Britt De Valck (Rechterhand)
  40. Magali De Reu (Copymag)
  41. Dirk Vanhegen (MediaNet Vlaanderen)
  42. Pieter Herman (Proximus)
  43. Nicolas Staelens (Focus en WTV)
  44. Brecht hauspie (Focus en WTV)
  45. Wim Cochet (Mainframe)
  46. Wim Cochet (Mainframe)
  47. Yasmine Van der Borght (VRT)
  48. Yannick Dekeukelaere (VICE)
  49. Esther van Tilburg (Arteveldehogeschool)
  50. ilse fouquet (Proximus)
  51. Erik Briers (House Of Music)
  52. Johfrah Lefebvre (HEROO)
  53. filip porrez (Motionmakers)
  54. ludo Luykx (motionmakers)
  55. Niek Godfroid (Mediaraven)
  56. Birger Hillaert (Sonos)
  57. Wim Wauters (Think And Go)
  58. Charlotte De Mets (Warner Music Benelux)
  59. Charlotte De Mets (Warner Music Benelux)
  60. Karen De Meyere (VRT)
  61. Romy Hugens (Student)
  62. Febe Laridon (Rubio Monocoat )
  63. Elise Descamps (imec)
  64. Bart Meese (Socialemediaburo.be)
  65. Laura De Schepper (Delhaize)
  66. Sarah Zwaenepoel (Proximus Media House)
  67. Stefanie Tirtichnik (Proximus Media House)
  68. Madeleine Cantaert (CSA)
  69. Jihad Van Puymbroeck (VRT NWS )
  70. Ellen Benoot (SBS Belgium)
  71. Charley Beyen (Sony Music)
  72. Annelies Zoetardt (Sony Music)
  73. Eva Van Driessche (Flair)
  74. Evelien peeters (Roularta)
  75. Veerle Waterschoot (De lijn)
  76. Sven De Coninck (Chase)
  77. Stephanie Moorkens (Flair)
  78. Pauline D'Haene (Departement Cultuur, Jeugd en Media)
  79. Roos Quintijn (AHS)
  80. Jo Valvekens (Arteveldehogeschool)
  81. Clio Janssens (Arteveldehogeschool)
  82. Luk Bouters (ARTEVELDEHOGESCHOOL)
  83. Delphine Bastien (Arteveldehogeschool)
  84. Sophie Lersch (Arteveldehogeschool)
  85. Mattias Baertsoen (Thalys)
  86. Brecht Vanderstraeten (Brecht Vanderstraeten)
  87. Petra Beeckx (Artevelde University College)
  88. Maarten Kesteloot (Influo)
  89. Sofie Iserbyt (WAT WAT )
  90. Emma Daeleman (WAT WAT)
  91. Ruben Broodcoorens (Arteveldehogeschool)
  92. Bodi Van de Voorde (Ugent)
  93. Lisa Smets (Springbok Agency)
  94. Lisa Gabriels (Flair)
  95. Hanne Wirix (Stad Dendermonde)
  96. PATRICIA COOLS (Thomas More Kempen)
  97. Nicolas Lambrechts (StressFactor LIVE)
  98. Toon Miermans (StressFactor LIVE)
  99. Lander Goyvaerts (StressFactor LIVE)
  100. Maxime Bunkens (StressFactor LIVE)
  101. Hans Van Den Bergh (hypotheek.winkel)
  102. Peter Van Mullem (Arteveldehogeschool)
  103. Karen De Groof (Artveldehogeschool)
  104. Liesbeth Misseeuw (Actief interim )
  105. Margot Van Waeyenberghe (Defensie)
  106. Judit Wessel (Judit Wessel)
  107. Tonté Chow (stad Gent)
  108. Kristina Rybouchkina (Arteveldehogeschool)
  109. audrey vanhoegaerden (Havas MEDIA)
  110. Christoph Deschryver (DGHR, Ministerie van Landsverdediging)
  111. Jozefien Van hecke (HoGent )
  112. An-Sofie Van Loocke (Mediahuis)
  113. Tine De Baere (Vlaamse Regulator voor de Media (VRM))
  114. Kris Peeters (VRT)
  115. Aurelie Anciaux (TradeTracker )
  116. Lise Van Poucke (TradeTracker BE)
  117. Tiffany Mestdagh (Bepublic)
  118. Hendrik Dacquin (Small Town Heroes)
  119. Wouter Claes (Agora)
  120. Valerichi Anoling Van Meerbeeck (Springbok N.V.)
  121. Jolien Blomme (Studieshop.be)
  122. Jolien Van de Voorde (Artvelde)
  123. Hanne Vanderschuren (TakeAir )
  124. Delphine Kegel (MEDIALAAN/dPP)
  125. Mieke Meert (Colruyt Group)
  126. Marina Robberechts (Arteveldehogeschool)
  127. Jente De Temmerman (TUI BENELUX)
  128. Erik Cleiren (Proximus)
  129. Tijs Verthe (Proximus)
  130. Maxime Dekempeneer (Proximus)
  131. ilse devroe (stad gent)
  132. Brigitte Rombaut (Vlaamse overheid)
  133. Nele Samyn (Stad Gent)
  134. Sasha Herssens (Arteveldehogeschool)
  135. Leroy van Limbeek (Pathé Theatres)
  136. Jacob Meyfroodt (Vlaamse overheid)
  137. Kristel Adriaens (Bio-Planet )
  138. Bram Vandermotte (Warner Music)
  139. Mathys Heytens (Optimile)
  140. Laurine Poortmans (Warner Music)
  141. Wendy Van Ginderdeuren (Colruyt Group)
  142. Lua Huyghebaert (Artevelde)
  143. Julie Beeckman (Stad Gent )
  144. Inez Tieleman (Stad Gent departement Cultuur, Sport, Vrije Tijd)
  145. Anske Verhaaren (Arteveldehogeschool, Dienst Studentenvoorzieningen)
  146. Karen Claes (SBS Belgium)
  147. Jonas Tavernier (Stad Gent)
  148. sigrid eggermont (Stad Gent)
  149. Wouter Viaene (Arteveldehogeschool)
  150. Thijs Van Den Eeckhaut (Artevelde HS)
  151. Lies Dejonckheere (Arteveldehogeschool)
  152. ELLEN DEPAEMELAERE (Tbc)
  153. Sander Cornelis (Leiepoort)
  154. Olivia Willems (Arteveldehogeschool Gent)
  155. Emil Everaert (FOS Open Scouting)
  156. Marjolein Van Parys (Influo - Mark your influence )
  157. sophie reyntens (Bednet vzw)
  158. Kim Biermans (Bednet vzw)
  159. Jacotte Brokken (Arteveldehogeschool)
  160. Lieselot De Smet (A Digital story)
  161. Liselotte Schamp (Liselotte Schamp)
  162. Lesley Hernalsteen (VRT)
  163. annemie arnauts (legal interim)
  164. Jan Lannoo (Jan Lannoo)
  165. Tomas Schippers (Tomas Schippers)
  166. Sofia Houari (L'Oréal BE)
  167. Evaristelle Maki (Geen)
  168. Florence Slock (Kazou vzw)
  169. Sophie Moffat (student)
  170. Wout Becuwe (Hypotheekwinkel)
  171. Maria-Laura De Loore ( ColliShop - Colruyt Group )
  172. Glynis O (Dreambaby)
  173. Johan Van de Velde (Comith)
  174. Sarah Aernoudt (arteveldehogeschool)
  175. Shelley Dockx (Weber Shandwick)
  176. Liesbeth Fierens (Medialaan - De Persgroep Publishing)
  177. Steffi De Jans (Universiteit Gent)
  178. Emma Beuckels (UGent)
  179. Naomi Vangestel (Coopr)
  180. Bert Van Wassenhove (The CoFoundry)
  181. Joke Carlier (vzw Think Pink)
  182. Febe Vandamme (vzw Think Pink)
  183. Iris Demaecker (TradeTracker)
  184. Mailien Nguyen (Wavemakers PR)
  185. Sarah De Laet (Wavemakers)
  186. Yari Van Kaer (Wavemakers PR)
  187. Francis Soulliaert (Vlaamse Regulator voor de Media)
  188. Noémi Vander Stuyft (Yapado)
  189. Amy Van Wingen (Yapado)
  190. Lisa Roeyaert (Starring Jane)
  191. Ruth Sas (Propaganda)
  192. Valerie De Prycker (Stad Gent)
  193. Heather Dobson (Havas Media )
  194. Bebelle Ruffai (Zebrastraat NV)
  195. Fée Roels (Jeugdtheater Larf!)
  196. Hannah Kruithof (Zebrastraat NV)
  197. Rik VAN WELDEN (Arteveldehogeschool)
  198. Serge Cornelus (Arteveldehogeschool)
  199. Annelies Dickens (Billie Bonkers)
  200. Laura Deleye (Billie Bonkers)
  201. Paulien Eetesonne (Joboxx Recruitment Technologies)
  202. MarYann Defrance (Joboxx Recruitment Technologies)
  203. Didier Decaestecker (Joboxx Recruitment Technologies)
  204. Evelien Meskens (Ketchum )
  205. Jeroen Van Es (Ketchum)
  206. Tine Vande Walle (Arteveldehogeschool)
  207. Jonah Segers (Headlime)
  208. Dieneke Van de Sompel (Universiteit Gent)
  209. Ben De Greef (VRT)
  210. Dieter Boen (VRT)
  211. Erwin Danis (Roularta Media Group)
  212. Gilles De Wilde (GMGroup)
  213. Manon Gerlo (oona)
  214. Liesbeth Coppens (TBR)
  215. Kris Van den Brandt (The Back Room)
  216. Naomi Vanden Abeele (Focus en WTV)
  217. Kim De Vestel (Colruyt)
  218. Serena Van Damme (The Back Room)
  219. Kimberly Moerman (The Other Agency )
  220. Kenneth Linthout (Thomas more Mechelen)
  221. Jolien Van de Voorde (Artevelde)
  222. Ward Verhoustraete (oona)